Site Maker

HELLÓ JUNIOR BACK-END FEJLESZTŐ!

Budapesti digitális média ügynökségünkbe keresünk junior back-end fejlesztőket (WP Online Creative Digital:  www.wpo.hu)

Nemzetközi, hazai és külföldi projektekkel, nagy piaci résztvevőkkel, előremutató technológiákkal és rendszerekkel, belvárosi irodában, fiatalos közegben fejlődünk közösen és szeretnénk új arcokat a csapatba.

A feladat röviden: Belső egyedi MVC keretrendszerben modulok használata és fejlesztése, ismerkedés a kialakított komplex szerver megoldásokkal, később szakmai javaslatok nyújtása.

Jelentkezz a pozícióra és ismerkedjünk meg: Írj nekünk privátban vagy egy mailt a hr@wpo.hu címre legalább neved és telefonszámod megadásával.

Elvárások:

  • PHP és MVC tapasztalat
  • Érdeklődés az innovatív és fenntartható webes technológiák iránt
  • Tanulási vágy
  • Barátságos jellem

Főbb feladatok, munkák:

  • Specifikációk tanulmányozása
  • MVC keretrendszerben modulok kezelése és fejlesztése verziókezeléssel
  • Projektmenedzsment rendszerek használata
  • Szoros együttműködés back-end és front-end fejlesztőkkel, projektmenedzserekkel

Amit kínálunk:

  • Jó fizetés.
  • Iroda a belvárosban.
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőség több területre.
  • Magyar tulajdonú, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég.
  • Változatos, kreatív webes és egyéb digitális feladatok.
  • Sör.
  • Fiatalos, innovatív csapat, családias légkör.
  • Erős referenciák.
  • Nemzetközi és hazai projektek.

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol: Középfok vagy kommunikációképes szint előnyt jelent

Előrelépési lehetőségek Junior back-end fejlesztő pozícióból:

  • Back-end fejlesztő
  • Senior back-end fejlesztő
  • Vezető fejlesztő
  • Junior IT menedzser

SOME LOVELY CLIENTS

Some lovely clients - wpo.hu

Küldj egy mailt a hr@wpo.hu címre legalább neved és telefonszámod megadásával.

WPO Creative Digital
Creating smart digital experience
since 2011.

Code, design & technology for every device.

A WPO 2011-ben alakult, azzal a céllal, hogy jövőbemutató fejlesztéseket és design munkákat hozzunk létre. Az évek alatt optimalizáltuk a folyamatainkat 9-14 főre, többek között:

  • Fejlesztők,
  • Grafikusok,
  • Marketing specialisták,
  • Projekt menedzserek, továbbá
  • Pénzügyes és értékesítő munkatársak segítségével.

A bázisunk Európa szívében, Budapesten található, de már az első pillanattól kezdve globálisan gondolkodunk és dolgozunk.

Projektek az asztalon, amiket együtt alkothatunk meg:

Többek között weboldalak, webes rendszerek, webshopok, érintőképernyős felületek, mobil appok, fizetési felületek, HR karrier oldalak, blogok, híroldalak, tömeges email és SMS küldő rendszerek, komplex regisztrációs oldalak, szavazó felületek, online kérdőívek, kép/videó feltöltéses szavazások, facebook alkalmazások, foglalási és jegykezelő rendszerek, online marketing kampányok, ...

Nézz rá a WPO weboldalára: wpo.hu

TOVÁBBI NYITOTT POZÍCIÓK A WPO-NÁL