wpo.hu

HELLÓ PROJEKT MENEDZSER GYAKORNOK!

Budapesti digitális média ügynökségünkbe keresünk projekt menedzser gyakornokokat (WPO Creative Digital:  www.wpo.hu)

Nemzetközi, hazai és külföldi projektekkel, nagy piaci résztvevőkkel, előremutató technológiákkal és rendszerekkel, belvárosi irodában, fiatalos közegben fejlődünk közösen és szeretnénk új arcokat a csapatba.

A feladat röviden:  Folyamatos egyeztetés különböző munka területekkel, az ügyfelek és a cég közötti kapcsolat megteremtése, egy csipetnyi online marketinggel, sales-szel és pénzüggyel.

Óraszám elvárás: ~heti 20-30 óra (egyedi megállapodás alapján).

Jelentkezz a pozícióra és ismerkedjünk meg: Írj nekünk privátban vagy egy mailt a hr@wpo.hu címre legalább neved és telefonszámod megadásával.

Elvárások:

  • Angol: Középfok vagy kommunikációképes szint
  • Érdeklődés a webes technológiák iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulási vágy
  • Precízitás
  • Barátságos jellem

Főbb feladatok, munkák:

  • Online projektek menedzselése a projekt definiálásától a projekt lezárásáig.
  • A tervezési és fejlesztési fázisok koordinálása senior segítséggel.
  • Kapcsolattartás új és régi ügyfelekkel. Igények felmérése, egyeztetések.
  • A projekt költségek és a tervezett időzítés nyomon követése, a teljesítéshez szükséges erőforrások és prioritások megvitatása az irodavezetővel.
  • Projektmenedzsment rendszer használata.
  • Dokumentumkezelés: ajánlatok, kalkulációk készítése segítséggel.
  • Megbeszélések, egyeztetések vezetése, meeting jegyzetek összeállítása, riportálás.
  • A fejlesztés során a terveknek megfelelő teljesítés ellenőrzése, ügyfél érdekek érvényesítése, tesztelés.

Amit kínálunk:

  • Fizetett gyakornoki pozíció.
  • Kötelező egyetemi gyakorlat igazolása.
  • Iroda a belvárosban.
  • Hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőség több területre.
  • Magyar tulajdonú, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég.
  • Sör.
  • Változatos, kreatív webes és egyéb digitális feladatok.
  • Fiatalos, innovatív csapat, családias légkör.
  • Erős referenciák.
  • Nemzetközi és hazai projektek.

Ideális előrelépési lehetőségek Projekt menedzser gyakornok pozícióból:

  • Projekt menedzser
  • Junior sales-es
  • Junior pénzügyes
  • Online marketing specialista

SOME LOVELY CLIENTS

Some lovely clients - wpo.hu

Küldj egy mailt a hr@wpo.hu címre legalább neved és telefonszámod megadásával.

WPO Creative Digital
Creating smart digital experience since 2011.

Code, design & technology for every device.

A WPO 2011-ben alakult, azzal a céllal, hogy jövőbemutató fejlesztéseket és design munkákat hozzunk létre. Az évek alatt optimalizáltuk a folyamatainkat 9-14 főre, többek között:

  • Fejlesztők,
  • Grafikusok,
  • Marketing specialisták,
  • Projektmenedzserek, továbbá
  • Pénzügyes és értékesítő munkatársak segítségével.

A bázisunk Európa szívében, Budapesten található, de már az első pillanattól kezdve globálisan gondolkodunk és dolgozunk.

Projektek az asztalon, amiket együtt alkothatunk meg:

Többek között weboldalak, webes rendszerek, webshopok, érintőképernyős felületek, mobil appok, fizetési felületek, HR karrier oldalak, blogok, híroldalak, tömeges email és SMS küldő rendszerek, komplex regisztrációs oldalak, szavazó felületek, online kérdőívek, kép/videó feltöltéses szavazások, facebook alkalmazások, foglalási és jegykezelő rendszerek, online marketing kampányok, ...

Nézz rá a WPO weboldalára: wpo.hu

TOVÁBBI NYITOTT POZÍCIÓK A WPO-NÁL